SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 13+1 OR NS
$625.00
SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 13+1 OR NS
12 in stock
Additional information
| UPC | 810120312422 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-4306-1D |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated/SS Logo |
| Sights Type | White Dot Front/Serrated Rear |
| Safety | No |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.40" |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Front Night Sight |
| Model | CR920 |
| ATF Type | Pistol |
| Shipping Weight | 2.25 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 1-13rd. and 1-10rd. |
| Length | 6.54 |

BEAR ARCHERY YOUTH COMPOUND - BOW BRAVE RH GREEN AGE 8+
SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 10+1 OR
SHADOW SYSTEMS CR920P WAR POET 9MM 13+1 507K
SHADOW SYSTEMS CR920 ELT 9MM BLK/BLK OR 10+1 




Reviews
There are no reviews yet.