SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 10+1 OR
$605.00
SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 10+1 OR
6 in stock
Additional information
| UPC | 810120312453 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-4334 |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 10rd. |
| Length | 6.54 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Shipping Weight | 2.25 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.41" |
| Action | Striker Fired |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

Escort HESP122805W1 Supreme Full Size 12 Gauge Semi-Auto 3" 4+1 28" Gloss Black Vent Rib Barrel, Black Anodized Grooved Aluminum Receiver, Fixed Turkish Walnut Stock, Right Hand
SAVAGE IMPULSE PREDATOR 22-250 - 20" BLACK/ACCUFIT STOCK TERRA





Reviews
There are no reviews yet.