SHADOW SYSTEMS CR920P WAR POET 9MM 13+1 507K
$1,176.00
SHADOW SYSTEMS CR920P WAR POET 9MM 13+1 507K
7 in stock
Additional information
| UPC | 810120313498 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-4284-H |
| Length | 6.54 |
| Number of Magazines | 2 1-13rd. and 1-10rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.9 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.75" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 13 + 1 |

SHADOW SYSTEMS CR920 FND 9MM BK/BK 10+1 OR
SHADOW SYSTEMS CR920X ELT 9MM BLK/BLK OR 15+1





Reviews
There are no reviews yet.