Sig Sauer Full Size Barrel P320 9mm 55″ Threaded 1/2-28 RH
$209.00
Sig Sauer Full Size Barrel P320 9mm 55″ Threaded 1/2-28 RH
63 in stock
Description
Factory replacement P320 full-size threaded barrel chambered in 9mm. 5.5" long. SIG SAUER factory replacement pistol barrels are specially heat-treated for toughness and durability.
Thread configuration: 1/2-28 RH
*Only compatible with non-loaded chamber indicator slides and pistols.
Additional information
| UPC | 798681643318 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 8900443 |
| Length | 5.50" |
| Model | P320 |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Barrel |






Reviews
There are no reviews yet.