SILENCERCO BARREL GLOCK 19 9MM 1/2X28
$143.65
SILENCERCO BARREL GLOCK 19 9MM 1/2X28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 817272012026 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC862 |
| Length | 4.50" |
| Model | Threaded Barrel |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.25 |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Package Width | 1.3 |
| Package Height | 1.5 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.5" |
| Style | Threaded |






Reviews
There are no reviews yet.