KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP 10+1
$1,549.00
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP 10+1
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 810237024713 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP21 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Shipping Weight | 14.4 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 10.8 |
| Package Height | 4.0 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Action | Semi-Auto |

Auto Ordnance 1927 A1 Thompson Rifle .45 ACP 50rd & 20rd Magazines 16.5" Barrel Walnut Stock
SPG M1A 7.62 RFL NM BBL/BLK
POINTER O/U FIELD 12/28 BRZ/WD 




Reviews
There are no reviews yet.