H&K VP9 OR HLS 9MM 17R BLK FS
$928.00
H&K VP9 OR HLS 9MM 17R BLK FS
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 642230265349 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81000802 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Safety | Firing Pin/Trigger |
| Sights Type | 3-Dot |
| Slide Description | Serrated |
| Capacity | 17 + 1 |
| Barrel Length | 4.09" |
| Action | Striker Fired |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | 3 Dot |
| Model | VP9 |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 7.34 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Height | 12.88 |
| Package Width | 3.0 |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Shipping Weight | 3.5 |

Diamondback DB1033M061 DB10 6.5 Creedmoor 20" 20+1,5+1 Flat Dark Earth Adjustable Magpul CTR Stock Black Magpul MOE K2 Grip with Black Gold Lower 15" M-Lok
CVA Cascade LR Hunter Rifle 6.5 PRC 4rd Magazine 24" 5/8x24 Threaded Barrel Black with Smoke Bronze Web
CHIAPPA FIREARMS LA322 TD CARBINE 22LR 18.5"
BRN A5 12GA 3'' 28'' BLK 3RD
BRAZ RB 22LR CMPCT 16" BLU 10R
Daniel Defense DD4 RIII Rifle .223 Rem/5.56 NATO 32/rd Magazine 16" Barrel Black
GFA GF12SXS 12/28MC CC WAL
CVA CASCADE SB 223REM TAC BLK 18"
SAVAGE ARMS 64 SEMI-AUTO 22LR PINK 10+1
SAVAGE 110 APEX HUNTER XP - 6.5CM 3-9X40 BLK ERGO ADJ LOP
SHADOW SYSTEMS CR920 WAR POET 9MM 10+1
Arsenal SAM7SF Plum Bulgarian Side Folder AK47 Package 30rd Mag SM-13 Rail Custom Hard Case
KIMBER ECLIPSE CUSTOM 10MM 5" 8+1
CITADEL LEVTAC-92 45LC - LEVER RIFLE 16.5" STAINLESS





Reviews
There are no reviews yet.