DD BBL ASSY 5.56 1-7 CHF 16″ GOV MID
$341.00
DD BBL ASSY 5.56 1-7 CHF 16″ GOV MID
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 852548002462 |
|---|---|
| Manufacturer | Daniel Defense |
| Manufacturer Part Number | 07-077-09173-018 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Model | AR-15 |
| Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Barrel Length | 16" |





Reviews
There are no reviews yet.