WT APACHE9MM46CPR APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 COP
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: TSW|164933 Category:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
WATCHTOWER FIREARMS
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46CPR
Safety
Manual Safety
Sights
Fiber Optic Front Sight
Product Type
1911
Capacity
20
Model
Apache
Caliber/Gauge
9mm
Action
Semi-Auto
Barrel Length
4.6"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WT APACHE9MM46CPR APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 COP”