WRA XPR HNT STRATA 7MM MB
$712.00
WRA XPR HNT STRATA 7MM MB
1 in stock
Additional information
| UPC | 048702023040 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester Guns |
| Manufacturer Part Number | 535773230 |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Sights | Drilled & Tapped |
| Safety | Two-Position |
| Barrel Length | 26" |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Package Height | 3.6 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| ATF Type | Rifle |

ALEXANDER HUNTER 50 BEOWULF - 16" TB 7RD LAMINATE STOCK
BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight




Reviews
There are no reviews yet.