WILSON COMBAT ACP 9MM 4″ 10+1 BLK AMBI
$3,678.00
WILSON COMBAT ACP 9MM 4″ 10+1 BLK AMBI
13 in stock
Additional information
| UPC | 810025501877 |
|---|---|
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Manufacturer Part Number | ACP-CP-9A |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 4" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 1-10 rd. and 1-8 rd. |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 10.9 |
| Shipping Weight | 5.05 |
| Sights | Battlesight/ FO Front Sight |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

HERITAGE MANUFACTURING 22LR BLK/BLK 4.75" FS
SEEKINS PRECISION ELEMENT 6.5CR DESERT SHDW 21"
SEEKINS PRECISION ELEMENT 308WIN MNTN SHDW 21"
EAA GIR REGARD 9MM 18RD TB
Seekins Precision 0011710161 Havak Element 6.8 Western 3+1 21" Fluted Stainless, Black Rec, Mountain Shadow Camo Synthetic Stock, Scope Mount
SEEKINS PRECISION ELEMENT 308WIN SS/MTN SHW 21"#




Reviews
There are no reviews yet.