WEATHERBY VANGUARD OBSDN HB 6.5CR 20″
$540.00
WEATHERBY VANGUARD OBSDN HB 6.5CR 20″
10 in stock
Additional information
| UPC | 747115458103 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VHS65CMR0T |
| Barrel Length | 20" |
| Product Type | Rifle |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 6.6 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.6 |
| Action | Bolt Action |

KEL RDB-S 5.56 16BLK/GRN10
TRUGLO TRIT PRO FOR GLK MOS LOW ORN
STEALTH CAM NIGHT VISION - MONOCULAR 3X20 9X DIGITAL ZOOM
UNITY FAST MICRO-S BLK




Reviews
There are no reviews yet.