TRIJICON ACOG 4X32 .223 BAC CHEVRON RED
$1,274.00
TRIJICON ACOG 4X32 .223 BAC CHEVRON RED
11 in stock
Additional information
| UPC | 719307300095 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TA31F |
| Length | 5.80" |
| Adjustment Size | 2 Clicks per Inch @ 100 yds |
| Eye Relief | 1.50" |
| Magnification | 4x |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Adjustable Parallax | Dual Illuminated Red Chevron 223 Ballistic |
| Reticle | Illuminated Red Chevron .223/5.56 BDC |
| Product Type | Rifle Scope |
| Power | 4X |
| Model | ACOG |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 8.5 |
| Shipping Weight | 2.2 |
| Objective Size | 32mm |

EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM - 30MM FFP SR1 (MRAD) BLACK
HIVIZ H3 NS M&P SHIELD G/O OR
LEM Products Chef's Apron - White
KONUS ABSOLUTE 5-40X56 SCOPE MIL IR
LASERMAX LMS-G42 FOR GLOCK 42
CMMG RIFLE DISSENT MK4 9MM 16" - RDB/9ARC SL-K ADJ STOCK GREY
SIG SAUER ROMEO7 1X30 REDDOT 3MOA GRP




Reviews
There are no reviews yet.