TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 STD DPL
$883.00
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 STD DPL
12 in stock
Additional information
| UPC | 719307400221 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR22-1 |
| Eye Relief | 2.80"-4.10" |
| Adjustment Size | .25 MOA @ 100 yds |
| Reticle | Illuminated Duplex Crosshair w/Amber Dot |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Magnification | 2.5-10x |
| Length | 13.80" |
| Adjustable Parallax | Illuminated Duplex Crosshair/Amber Dot (SFP) |
| Model | AccuPoint |
| Power | 2.5-10X |
| Product Type | Rifle Scope |
| Objective Size | 56mm |

ROSSI R92 44MAG LEVER 8-SHOT - 16.5" FDE THREADED BARREL
Christensen Arms Ridgeline Left Hand Rifle 7mm-08 Rem 4rd Magazine 24" Barrel Stainless Steel Black/Gray Webbing Stock




Reviews
There are no reviews yet.