TAC SOL PAC-LITE PIST BBL 4.5″ TB BK
$299.00
TAC SOL PAC-LITE PIST BBL 4.5″ TB BK
6 in stock
Additional information
| UPC | 856365001653 |
|---|---|
| Manufacturer | Tactical Solutions |
| Manufacturer Part Number | PL4.5TENF-02 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Sights | Blade Ramp Front/Adj Rear |
| Model | Pac-Lite |
| Length | 4.50" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Barrel Length | 4.5" |
| Action | Semi-Auto |


Reviews
There are no reviews yet.