S&W RESPONSE 9MM 16.5B 10RD CA
$839.00
S&W RESPONSE 9MM 16.5B 10RD CA
10 in stock
Additional information
| UPC | 022188896855 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 13978 |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | Response |
| Product Type | AR |
| Action | Semi-Auto |
| Sights | No Sights |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 12.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 9.35 |
| Number of Magazines | 2 10 rds. |
| Length | 36 |
| ATF Type | Rifle |

Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight




Reviews
There are no reviews yet.