STEINER M7XI 4-28X56MM TRMR 3 FFP
$4,034.00
STEINER M7XI 4-28X56MM TRMR 3 FFP
1 in stock
Additional information
| UPC | 840229104215 |
|---|---|
| Manufacturer | Steiner Optics |
| Manufacturer Part Number | 8719-T3 |
| Reticle | Tremor T3 |
| Adjustable Parallax | 50m @ Low End |
| Magnification | 4-28x |
| Length | 15.20" |
| Eye Relief | 3.54" |
| Product Type | Rifle Scope |
| Model | M7Xi |
| Power | 4-28X |






Reviews
There are no reviews yet.