SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT RDP 9MM BK NS 10+1
$715.00
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT RDP 9MM BK NS 10+1
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397962418 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HC9389BTOSPLC |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.2 |
| Package Width | 8.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.35 |
| Sights | RS: U-Notch/FS: Tritium Front |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 3.8" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |

TAURUS G2C 40S&W SS/BLK 3.2" 10+1 #
WTHBY MLW01N65CMR4B MKV LIVE WILD 6.5 CMR
APF STRIKE 1 ERGAL 9MM GOLD 10
WRA XPR HNT STRATA 270 MB




Reviews
There are no reviews yet.