SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT PRO OSP 9MM 10+1 DE GU
$636.00
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT PRO OSP 9MM 10+1 DE GU
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984762 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379FOSPLC-GU24 |
| Model | Hellcat Pro |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Product Type | Striker Fired |
| Capacity | 10 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Sights Type | Night Sights |
| Length | 13.5 |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Number of Magazines | 5 10 rd. |

BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
CIMARRON DOC HOLLIDAY S/S - 3" 20" CYL/CYL CC/BLUED WAL
KIMBER CUSTOM TLE/RL II 45ACP




Reviews
There are no reviews yet.