SPRGFLD HLCT PRO 9MM 3.7 10RD FDE GU
$636.00
SPRGFLD HLCT PRO 9MM 3.7 10RD FDE GU
3 in stock
Additional information
| UPC | 706397990305 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379FOSPLC-GU25 |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Model | Hellcat Pro |
| Barrel Length | 3.7" |
| Action | Semi-Auto |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights Type | Night Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Number of Magazines | 5 10 rd. |





Reviews
There are no reviews yet.