SPRGFLD HELLCAT 3.8″ THRD BBL COMP
$145.00
SPRGFLD HELLCAT 3.8″ THRD BBL COMP
128 in stock
Additional information
| UPC | 706397962920 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HC0901TB-KIT |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Model | Hellcat |
| Length | 3.80" |
| Barrel Length | 3.8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Barrel |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 2.4 |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |

VIPER G2 SYNTHETIC SEMI-AUTO 3" CHAMBER 20GA 26" BBL
CIMARRON FRONTIER 357MAG PW FS - 4.75" ENGRAVED SILVER/BL WAL
TRUGLO SIGHT LONG BEAD 2.6MM - THREAD FIBER OPTIC GREEN
IVER JOHNSON 600 O/U 20GA. 3" - 28"VR CT-5 BLACK MATTE WALNUT
UTG LOW PRO SNAP-IN RAIL ADAPTER
DURASIGHT BASE & RINGS FOR - CVA OPTIMA/KODIAK MEDIUM-BLACK
Grovtec Crush Washer .223 5/ct 




Reviews
There are no reviews yet.