SPR BBL XDM 45ACP TB 4.5″ KIT
$111.00
SPR BBL XDM 45ACP TB 4.5″ KIT
3 in stock
Description
4.5″ threaded barrel and compensator kit Brand: Springfield Armory Brand: XD-M Category: Barrel Caliber: 45 ACP Length: 4.5″ Barrel Threaded:Y
Additional information
| UPC | 706397962913 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | XDM4501TB-KIT |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 2.1 |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Barrel Length | 5.28" |






Reviews
There are no reviews yet.