SPG M1A 6.5C RFL 10R B CA
$1,917.00
SPG M1A 6.5C RFL 10R B CA
27 in stock
Additional information
| UPC | 706397916985 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | MA9826C65CA |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Action | Semi-Auto |
| Sights | Yes |
| State Restriction (VI) | Virgin Islands |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Barrel Length | 22 |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| State Restriction (PR) | Puerto Rico |
| Safety | Garand |
| Model | M1A |
| Product Type | M1A |
| Package Height | 4.8 |
| Package Width | 13.1 |
| Shipping Weight | 15.6 |
| Barrel Finish | Stainless Steel |

CHIAPPA RHINO 50DS 357MAG - 5" ADJ. SIGHT CHROME/WALNUT
SAV A17 17HMR 22" 10RD
SAVAGE ARMS AXIS COMPACT 243WIN BL/SY 20"#
SAVAGE ARMS RASCAL 22LR SGL-SHOT CPT BLACK





Reviews
There are no reviews yet.