SPG HELLCAT OSP 9MM GU24 10FDE
$623.00
SPG HELLCAT OSP 9MM GU24 10FDE
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984816 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HC9319FOSPLCG24 |
| Product Type | Striker Fired |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | Hellcat OSP |
| Sights | Night Sight Front Only |
| ATF Type | Pistol |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Length | 13.5 |
| Number of Magazines | 5 10 rd. |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.2 |






Reviews
There are no reviews yet.