SPG HELL PRO CMP OSP 9MM 15/17
$643.00
SPG HELL PRO CMP OSP 9MM 15/17
62 in stock
Additional information
| UPC | 706397976484 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | 706397976484 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Model | Hellcat Pro Comp OSP |
| Product Type | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 10 |
| Number of Magazines | 2 1-15 rd. and 1-17 rd. |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 9.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | FS: Tritium RS: U-Notch |
| Sights Type | Night Sights |
| Magazine Included | 1 x 17-Round |
| Safety | Tactical |

SPG HELLION 5.56 20B 10RD CA
KRISS VECTOR SDP-E G2 9MM 6.5" - THREADED W/RAIL 40RD BLACK
SAVAGE ARMS AXIS 7MM08 CPCT SYN 20" PKG #
Gilboa G16556SAB Carbine 5.56x45mm NATO 30+1 16" Barrel, Nitride Finished Receiver & Bolt Carrier Group, Black Adjustable Stock, Black Polymer Grip
Retay USA GORPLBLK26 Gordion Upland Inertia Plus 12 Gauge with 26" Deep Bore Drilled Barrel, 3" Chamber, 4+1 Capacity, Polished Jet Black Metal Finish & Turkish Walnut Stock Right Hand (Full Size)
CMMG Banshee Mk3 Handgun .308 Win 20rd Magazine 12.5" 5/8x24 Threaded Barrel Black
KRISS USA VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5" BLK 




Reviews
There are no reviews yet.