SPG HELL PR OSP 9MM GU24 FDE
$636.00
SPG HELL PR OSP 9MM GU24 FDE
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984748 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379FOSPGU24 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Model | Hellcat Pro |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Product Type | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 5 4-17 rd. and 1-15 rd. |
| Length | 13.5 |
| Package Width | 9.6 |
| Package Height | 5.4 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Sights Type | Night Sights |
| Shipping Weight | 4.55 |

HOWA GAMEPRO 243WIN TB PKG GRN
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight




Reviews
There are no reviews yet.