SPG HELL PR OSP 9MM GU24 BLK
$597.00
SPG HELL PR OSP 9MM GU24 BLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984731 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSPGU24 |
| Capacity | 17 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.7" |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Model | Hellcat Pro |
| Sights Type | Night Sights |
| Shipping Weight | 4.6 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 10.0 |
| Package Height | 5.5 |
| Number of Magazines | 5 4-17 rd. and 1-15 rd. |
| Length | 13.5 |
| ATF Type | Pistol |

Ed Brown SF18G4 Special Forces 45 ACP 7+1 5" Stainless Steel Barrel, Black Gen4 Serrated Carbon Steel Slide & Frame w/Beavertail, Black VZ Grip, Right Hand
PTR PDWR 51P PISTOL 308 8.5" - 20RD BLACK 




Reviews
There are no reviews yet.