SPG HELL PR OSP 9MM GU24 15BLK
$597.00
SPG HELL PR OSP 9MM GU24 15BLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984779 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSP1524 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Model | Hellcat Pro |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Product Type | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 5.3 |
| Length | 13.5 |
| Number of Magazines | 5 15 rd. |
| Package Width | 9.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.45 |
| Sights Type | Night Sights |

Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
CHIAPPA M1-22 22LR - MATTE BLUE/HARDWOOD 10RD
BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
Rock River Arms PS2400 PS2400 Limited Match 45 ACP 7+1, 5" Stainless National Match Barrel, Brushed Chrome Serrated Steel Slide & Frame w/Beavertail, Black G10 Grip, Ambidextrous
WEATHERBY MARK V HIGH COUNTRY 270WBY 26"




Reviews
There are no reviews yet.