SPG HELL PR OSP 9MM GU24 10BLK
$597.00
SPG HELL PR OSP 9MM GU24 10BLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984755 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSPLC24 |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Model | Hellcat Pro |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.7" |
| Action | Semi-Auto |
| Length | 13.5 |
| Number of Magazines | 5 10 rd. |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| ATF Type | Pistol |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Sights Type | Night Sights |






Reviews
There are no reviews yet.