SPG 2020 WAYPNT ADJ 20S 6MM EG
$1,918.00
SPG 2020 WAYPNT ADJ 20S 6MM EG
1 in stock
Additional information
| UPC | 706397939519 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | BAW9206CMGA |
| Rate of Twist | 1:7.50" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Sights | Picatinny Rail |
| Safety | Two-Position |
| Capacity | 5 + 1 |
| Barrel Length | 20" |
| Action | Bolt Action |
| Model | Model 2020 Waypoint |
| ATF Type | Rifle |
| Length | 47.5 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. Magpul AICS |
| Package Height | 4.6 |
| Package Width | 13.0 |
| Shipping Weight | 13.0 |
| Product Type | Rifle |

SAV 110 APX STRM XP 270 SS
BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
SAVAGE 110 APEX HUNTER XP 308 - 3-9X40 MATTE/BLK ERGO ADJ LOP 




Reviews
There are no reviews yet.