SIG SAUER SIG CROSS 6.5CR 24″ GRAY 5+1 #
$2,089.00
SIG SAUER SIG CROSS 6.5CR 24″ GRAY 5+1 #
85 in stock
Additional information
| UPC | 798681680504 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | CROSS-65-24B-GRY |
| Shipping Weight | 11.05 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Package Width | 13.5 |
| Package Height | 4.4 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Length | 39 |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Action | Bolt Action |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Product Type | Rifle |

HOWA GAMEPRO 7MM-08 TB PKG GRN
SDS Inglis High Power P-35B Handgun 9mm Luger 15rd Magazines 4.7" Barrel Black Finish
Tacfire Red/Green Dot Sight 1x30 Dual Illum. Black with Cantilever Mount
HIVIZ COMP-SIGHT LITEWAVE - SHOTGUN FRONT SIGHT VENT RIB
Meprolight USA 102263301 Tru-Dot Green Tritium White Outline Front Sight-Orange Tritium White Outline Rear Sight Glock 26/27
REPTILIA ROF SAR 30MM RMR BLK




Reviews
There are no reviews yet.