SIG SAUER MCX SPEAR-LT 7.62X39 COY 11.5#
$2,587.00
SIG SAUER MCX SPEAR-LT 7.62X39 COY 11.5#
100 in stock
Additional information
| UPC | 798681715251 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | PMCX-762R-11B-LT-PCB |
| Capacity | 28 + 1 |
| Barrel Length | 11.5" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Action | Semi-Auto |
| Sights | No Sights / Optics Ready |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 9.25 |
| Rate of Twist | 1 in 9.5" |
| Number of Magazines | 1 28 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 11.4 |

Fierce Firearms FCTRG65PRC24BBO CT Rage 6.5 PRC Caliber with 3+1 Capacity, 24" Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Metal Finish & Blackout Camo Fixed Fierce Tech C3 Stock, Right Hand (Full Size)
GLK 42 US 380 6RD SA RG BLK
Riley Defense RAK47-C Classic Rifle 7.62x39mm 30rd Magazine 16" Barrel Wood Stock
LEGACY SPORTS INTERNATIONAL CITADEL LEVTAC 410 BLK 20"




Reviews
There are no reviews yet.