SIG SAUER JULIET5 MICRO MAGNIFIER 5X24
$211.00
SIG SAUER JULIET5 MICRO MAGNIFIER 5X24
48 in stock
Additional information
| UPC | 798681659913 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOJ5M001 |
| Optic Coating | SpectraCoat |
| Magnification | 5x |
| Length | 79 mm |
| Eye Relief | 63mm |
| Adjustment Size | Friction Adjustment |
| Power | 5X |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 4.4 |
| Shipping Weight | 4.9 |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Objective Size | 24mm |
| Mount | 5X |

Reviews
There are no reviews yet.