SHD MR920 FOUNDATN 9MM 10 BRZ
$686.00
SHD MR920 FOUNDATN 9MM 10 BRZ
7 in stock
Additional information
| UPC | 810120312552 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1333 |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated/SS Logo |
| Capacity | 10 + 1 |
| Safety | No |
| Sights Type | White Dot Front/Serrated Rear |
| Length | 7.13 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.45 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

APF STRIKE 1 ERGAL P 9MM OR 10
HOWA MINI 6MMARC BLK 20" HB
SAV A17 17HMR 22" 10RD
KIMBER R7 MAKO 9MM BLK 15+1 OI TFS
Rizzini USA 2601-12 BR110 Sporter 12 Gauge 30" O/U VR 2rd 3" Matte Gray Turkish Walnut Fixed Pistol Grip Stock Right Hand (Full Size) Includes Multi-Choke
CZ DW CMDR 45ACP SS NS 8RD
CHA RIGLNE FFT 6.5PRC 20B
RRA LAR15M CAR ATH 350 LEGEND - 6 POS STK 16" S/S M-LOK BLK 




Reviews
There are no reviews yet.