SHADOW SYSTEMS XR920 FND 9MM BK/BZ OR 17+1
$686.00
SHADOW SYSTEMS XR920 FND 9MM BK/BZ OR 17+1
6 in stock
Additional information
| UPC | 810120312330 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-3305 |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Length | 7.13 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Capacity | 17 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" Bronze Barrel |
| Action | Striker Fired |

SHADOW SYSTEMS MR920P ELITE 9M - 10RD OPTIC CT COMPENSATED BLCK
SPG HELLION 5.56 20B 10RD CA
Dickinson ST2026DH Estate 20 Gauge with 26" Black Barrel, 3" Chamber, 2rd Capacity, Color Case Hardened Metal Finish, Oil Turkish Walnut Stock & Double Trigger Right Hand (Full Size)
SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM 10+1 507C
SHADOW SYSTEMS MR920L ELITE 9MM BK/BZ OR 15+1
BERG BMR 22WMR TB STEEL 20" 10
Aero Precision Solus Competition Rifle 6mm Creedmoor 5rd Magazine 26" Barrel Black
Savage Arms 67041 Stance 9mm Luger 10+1/7+1 3.2" Barrel, Flat Dark Earth Polymer Frame, Serrated/Ported Black Nitride Slide, Interchangeable Backstrap, Night Sights, No Manual Safety 




Reviews
There are no reviews yet.