SHADOW SYSTEMS XR920 ELT 9MM FD/BK HS TB 17+1
$1,289.00
SHADOW SYSTEMS XR920 ELT 9MM FD/BK HS TB 17+1
3 in stock
Additional information
| UPC | 810013437614 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-3022-H |
| Sights | Front Night Sight |
| Product Type | Striker Fired |
| Model | XR920 |
| Safety | Trigger Safety |
| Capacity | 17 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.5" |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Shipping Weight | 3.05 |
| Sights Type | Night Sights |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Length | 7.63 |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |

SHD DR920 ELIOR 9MM 17R BRZ TB
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
SAV A17 17HMR 22" 10RD
LEG CIT TRAKR SA 22LR 10R USA
WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
SIG P226 LEGION SAO 9MM 4.4" - XRAY-3 OPT RDY (3)10RD G10/GR
SIG SAUER P320 CMPCT 9MM NIT 10+1 OR 




Reviews
There are no reviews yet.