SHADOW SYSTEMS MR920 WAR POET 9MM TB 10+1 OR
$999.00
SHADOW SYSTEMS MR920 WAR POET 9MM TB 10+1 OR
4 in stock
Additional information
| UPC | 810120313313 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1091 |
| Package Height | 3.0 |
| Length | 7.13 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.95 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

SHADOW SYSTEMS MR920 WAR POET 9MM TB 10+1 OR
AMERICAN CLASSIC GOVERNMENT 1911 38SUP BLUE 8+1
Bushmaster 0010002CA QRC Pro *CA Compliant 5.56x45mm NATO 16" 10+1 Black Rec/Barrel Bravo B5 6 Position Collapsible Stock Black B5 Grip Right Hand 




Reviews
There are no reviews yet.