SHADOW SYSTEMS MR920 WAR POET 9MM 10+1 507C
$1,259.00
SHADOW SYSTEMS MR920 WAR POET 9MM 10+1 507C
1 in stock
Additional information
| UPC | 810120313320 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1090-H |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Shipping Weight | 3.05 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Length | 7.13 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4" |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Capacity | 10 + 1 |

RIZ 6102-1629 GRAND REGAL EXTRA 16GA 29 WAL
MOSSBERG MC-2SC 9MM BLK 3.4" 14+1 NS
ZASTAVA ZPAPM70 7.62X39MM - 30RD BLUED/MAPLE
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
Bushmaster 0010002CA QRC Pro *CA Compliant 5.56x45mm NATO 16" 10+1 Black Rec/Barrel Bravo B5 6 Position Collapsible Stock Black B5 Grip Right Hand
Bergara B-14 Ridge 6.5 PRC Rifle 2rd Magazine 24" Barrel Synthetic Stock SoftTouch Finish
BRN CITORI HUNT GR1 20GA 28 2
TRISTAR VIPER COMPACT 20GA - 24"VR CT-3 MATTE BLUED/WALNUT
SAV A17 17HMR 22" 10RD
CPD MAGAZINE AR15 9MM 10RD - COLT STYLE BLACKENED STAINLESS
SEE LWS-380 2" 380ACP RE BLUE
MOSSBERG 590M MAGFED 12/18.5 HEAT SHLD 




Reviews
There are no reviews yet.