SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BZ OR 15+1 TB
$706.00
SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BZ OR 15+1 TB
16 in stock
Additional information
| UPC | 810120312293 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1309 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.45 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Length | 7.13 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4" Bronze Barrel |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |

BROWNING A5 SWEET 16 2.75" - 28"VR REALTREE MAX-7
MOSS PAT 6.5CRDM WLNT
KIMBER KHX CUSTOM 45ACP 5" 8+1
SAVAGE ARMS AXIS II XP CPCT 243 SY 20" PK#
WRA WILDCAT S 22LR SEMI 18 OD
CHARLES DALY SXS 500 12GA 3" - 20" CT5 WALNUT/MATT BLACK
SAVAGE ARMS 93 BOLT 22MAG SS/LAM THBHL
RIZ 6102-1629 GRAND REGAL EXTRA 16GA 29 WAL





Reviews
There are no reviews yet.