SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BK OR TB NS
$726.00
SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BK OR TB NS
4 in stock
Additional information
| UPC | 810120312323 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1310-1D |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Front Night Sight |
| Safety | Trigger Safety |
| Model | MR920 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights Type | Night Sights |
| Package Height | 3.0 |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Length | 7.13 |

T.R.U. BALL RELEASE ASSASSIN - XT DUAL SWIVEL STEM BUCKLE BLK
DANIEL DEF. M4 CARBINE V7PRO - 5.56X45 18" 32RD GUN METAL GRY
TruGlo TG670RB Hyper-Strike Arrow Rest Black
Rizzini USA 260212 BR110 Sporter 12 Gauge Break Open 3" 2rd 32" Matte Gray Cerakote Chrome Lined Vent Rib Barrel, Matte Gray Cerakote Receiver, Turkish Walnut Wood Fixed Pistol Grip Stock, Right Hand
Fostech Stealth Raptor Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16" Barrel 16" Rail Echo AR II Trigger Tungsten





Reviews
There are no reviews yet.