SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BK OR 15+1 TB
$706.00
SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BK/BK OR 15+1 TB
7 in stock
Additional information
| UPC | 810120312316 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1310 |
| Model | MR920 |
| Safety | Trigger Safety |
| Sights | Fixed Sights |
| Product Type | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | 7.13 |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.75 |
| Package Height | 3.0 |

SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR CPCT SYN 20" PKG #
SAVAGE 110 TRAIL HUNTER 350 - LEGEND TUNGSTEN CERA/OD HOGUE
IFG/FT Italia TF-LIMPRO-10 Limited PRO Handgun 10mm Auto 13rd Magazine 4.8" Barrel Stainless 




Reviews
There are no reviews yet.