SHADOW SYSTEMS MR920 ELITE 9MM FDE/BK OR 10+1
$969.00
SHADOW SYSTEMS MR920 ELITE 9MM FDE/BK OR 10+1
2 in stock
Additional information
| UPC | 810013432022 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-1052 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 7.13 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

KEL-TEC SUB-2000 G2 9MM 10RD - FOR GLOCK 17 9MM TAN GRIP
ROCK ISLAND ARMORY VR80 SHOTGUN 12/20 BL/SY 3" CA
SHADOW SYSTEMS DR920 ELITE 9MM FD/BK OR 17+1
CMMG RIFLE RESOLUTE MKG 45ACP - 16.1" 26RD ARMOR SNIPER GREY
ARSENAL SAM7UF-85 7.62X39 - RIFLE W/1-10RD MAGAZINE
SAV A17 17HMR 22" 10RD
ROSSI RIO BRAVO 22LR BK/FDE 16" 10+1
BRN XBOLT MTN PRO LR 28NOS 26B
CIM BILYDIXN LVR 45-70 32B
VOL BLK MAMBA 22LR 4.5TNG 10RD
Bergara B-14R Trainer Carbon Fiber Barrel Action with Trigger and 10rd Magazine .22 LR Left Hand
EAA CORP MC1911 MATCH LUX 45ACP BLK 5"
CVA CASCADE LR HTR 300PRC BRZ/BLK
BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
SPG 2020 BNDARY 24SS 7PRC




Reviews
There are no reviews yet.