SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM TB 10+1 OR
$1,019.00
SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM TB 10+1 OR
1 in stock
Additional information
| UPC | 810120313436 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-2080 |
| ATF Type | Pistol |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 8.13 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 3.1 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

KEL P17 22LR PST 17RD GREEN
Troy CQB SPC-A3 Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16" Barrel Optic Ready
Remington 783 Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Kryptek OT
WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
SIG SAUER P226 X-FIVE 9MM SS SAO 20RD
CHRISTENSEN MPR 338LAPUA - 27" CF BLK/DESERT BROWN M-LOK
WRA 70 SUPER G.MPLE 6.5P 24 3R
WRA 70 SUPER G.MPLE 243 22" 5R 




Reviews
There are no reviews yet.