SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM 17+1 OR
$999.00
SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM 17+1 OR
2 in stock
Additional information
| UPC | 810120313429 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-2079 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Package Height | 3.0 |
| Capacity | 17 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Action | Striker Fired |
| Length | 8.13 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |

BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
SPG 1911 TRP CLS 45AP 4B 8RD 




Reviews
There are no reviews yet.