SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM 17+1 507C
$1,279.00
SHADOW SYSTEMS DR920 WAR POET 9MM 17+1 507C
3 in stock
Additional information
| UPC | 810120313399 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-2079-H |
| Shipping Weight | 3.15 |
| Length | 8.13 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |

ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 BATTLE WORN
SAV A17 17HMR 22" 10RD
GIRSAN MCP35 9MM HI-POWER OPS - ALL-STEEL G10 GRIPS 




Reviews
There are no reviews yet.