SHADOW SYSTEMS DR920 ELT 9MM BK/BZ OR TB 10+1
$1,009.00
SHADOW SYSTEMS DR920 ELT 9MM BK/BZ OR TB 10+1
2 in stock
Additional information
| UPC | 810013432770 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-2037 |
| Shipping Weight | 3.15 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.75 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 8.13 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Action | Striker Fired |

SAV A17 17HMR 22" 10RD
Century Arms SG2117N Catamount HD-12 12 Gauge Pump 3" 5+1 20.20" Black Steel Barrel, Black Receiver, Fixed Synthetic Stock
WRA XPR SCP COMB 350 RFL 




Reviews
There are no reviews yet.