SHADOW SYSTEMS DR920 ELITE 9MM BK/BZ OR 10+1
$989.00
SHADOW SYSTEMS DR920 ELITE 9MM BK/BZ OR 10+1
2 in stock
Additional information
| UPC | 810013432794 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-2039 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 3.1 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Package Height | 3.0 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 7.63 |

CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
SAV A17 17HMR 22" 10RD
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
WRA 70 FW 300 RFL B 




Reviews
There are no reviews yet.