SHADOW SYSTEMS CR920X FND 9MM BK/BZ 15+1 OR
$605.00
SHADOW SYSTEMS CR920X FND 9MM BK/BZ 15+1 OR
18 in stock
Additional information
| UPC | 810120315294 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-5305 |
| Product Type | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 15 |
| Model | CR920X |
| Safety | Trigger Safety |
| Sights | White Dot Sights |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 6.54 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.25 |
| Sights Type | Fixed Sights |

RRA LAR-22 MID A4 ALUM 22LR - 6 POS STK 16" BBL BLACK
KIMBER ULTRA RAPTOR II 45ACP 3" 7+1
PEDERSOLI HOWDAH VINTAGE 45LC/ - 410 10.25" 3" WOOD/BLUED CC
GLFA AR Long Action Rifle 6.5 PRC 5rd Magazine 24" Barrel MLOK Handguard Bronze Cerakote 




Reviews
There are no reviews yet.