SHADOW SYSTEMS CR920X FN 9MM BK/BZ 15+1 OR NS
$625.00
SHADOW SYSTEMS CR920X FN 9MM BK/BZ 15+1 OR NS
16 in stock
Additional information
| UPC | 810120315300 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SS-5305-1D |
| Model | CR920X |
| Safety | Trigger Safety |
| Sights | Front Night Sight |
| Product Type | Striker Fired |
| Capacity | 15 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 6.54 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.3 |
| Sights Type | Night Sights |

NAP BROADHEAD KILLZONE MAXX - 2-BLADE 100GR 2 3/8" CUT 3PK
NAP BROADHEAD SLINGBLADE XBOW - 2-BLADE 100GR 1 7/8" CUT 3PK
Hornady 391913 Mandrel Neck Turn Tool 6mm
FRANKFORD PERFECT FIT RELOAD TRAY #8





Reviews
There are no reviews yet.