SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
1 in stock
Additional information
| UPC | 810013433401 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03SPL-BRZ |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |

EGW SCOPE MOUNT DOCTOR MOUNT - FOR SIG P220-229-320 MTTE BLK





Reviews
There are no reviews yet.